Marka  ve Kurumsal Kimlik Tasarımı

Rakiplerinizle aranızda farkınızı yansıtın, müşterilerinize karşı imajınızı kurumsal kimlik tasarımıyla maksimum düzeye çıkartabilirsiniz. Kurumsal Kimlik Tasarımı bir kurum veya işletmenin müşteri gözünde standartları ve çizgi imajını veren uyum bütünlüğüdür. Bu uyumun içinde basılı ve dijital mecralarda sunumundan, kartvizit, antetli, sosyal medya  tasarımlarına kadar geniş alanı kapsamaktadır. Kurumsal kimlik firmanın bir nevi kullanım kılavuzudur. Görsel iletişimin vazgeçilmez unsuru olan bir çok elamanın bir uyum içinde toplanıp profesyonel biçimde bir araya getirilmesi olarak tanımlayabiliriz. Öncesinde logo tasarımı yapılır, renk sıkalası çıkartılır sonrasında hizmet dahilinde olan toplam 40 parça konsept tasarım firmanıza özel olarak tasarlanmaktadır.

Grafik ve Logo Tasarımı

Logo tasarımı sizin dünyaya açılan pencereniz ve markanızın temellerini oluşturacak en önemli parçalarından biridir. Kurum ve firmaların logo tasarımında özgün çalışma, hedef odaklı tasarım ve uygun teknikle çizilmiş çalışmalar her zaman sizi bir adım öne taşıyacaktır. Uzun vadede ve sizi rakiplerinizden ayıracak hassaslıkta yapılan tasarımlar hızlı şekilde teslim etmeye özen göstermekteyiz.

Logo tasarım en başta özgünlük rakiplerinizden sizi ayıran özelliktir. Müşterilerinizin markanızı hafızasına kazımasının formülü de budur. Patent alımı ve uluslararası organizasyonlarda bir çok kişinin mağdur olduğu kısım özgünlük kısmını atlamasından kaynaklıdır. Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınmış onlarca logo tecrübem ile profesyonel hizmetlerimi karşılıklı güvene dayanarak yapmaya özen göstermekteyiz.

Matbaa ve Dijital Baskı Yönetimi

Heybe Ajans olarak sektörel tecrübemizi sizlere aktarmak, markanıza ve ürünlerinize değer katmak başlıca hedeflerimizdir. Doğru tasarımı doğru teknikle basılması doğru sonuca ulaştıracağının bilincindeyiz. Kartvizit Basımı, Katalog Basımı, Broşür Basımı, Antetli Kağıt, Zarf, Dosya ve birçok matbuu evrak basımını ve danışmanlığını yapıyoruz. Bünyemizde bulunan dijital ve transfer baskı sistemlerimizle hızlı sonuç odaklı hizmetler sunuyoruz.

Kurumsal Website

Kurumsal kimliğinizin ve marka bilinirliliğinizin en kıymetli parçası web tasarımdır. Müşterileriniz yada size ulaşmak isteyen kişilerin sizi daha kolay ve doğru bir şekilde bulmasının en kolay yolu web sitenize giriş yapmalarıdır. Biz sizin için en doğru tasarımı belirliyor, trendlerden ve teknolojik gelişmelerden ilham alarak markanızı daha güçlü ve doğru yansıtan web tasarımlar oluşturuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya %85 kullanım oranıyla artık potansiyel bir tanıtım mecralarından biridir. Kitle seçimi, marka sosyal medya planlaması ve içerik yönetimini uzman bir şekilde yönetebilme kabiliyetlerimizden yararlanabilirsiniz. Başta Facebook, Instagram, Twitter mecralarında içerik sağlayıcılığı, konsept tasarımı ve yayınlama hizmetleri veriyoruz. Heybe ajans olarak aylık sosyal medya raporları ile iş takibinizi sağlayabilirsiniz.

Promosyon ve Display Ürünler

Marka ve ürün stratejinizde tanıtımında önemli rol oynayan promosyon ürünlerini planlama, tasarım ve üretim süreçlerini yönetiyoruz. Promosyon ürünleri ile ürünleri tanıtmak, markaların tanınabilirliğini arttırmak ve mevcut müşterilerin bağlılığını sağlamayı mümkün kılıyoruz. Display ürünler ile minimum maliyet sonuç odaklı konseptler üretiyoruz.

Başlıca promosyon ürünlerimiz  T-shirt, Bardak, Kalem Çeşitleri, Duvar Saatleri, Ajanda ve Defter, Magnet, Balon, Usb Bellek, Masa Üstü Ürünler, Kristal Ürünler ve tamamen size özel hazırlanmış yüzlerce ürünlerini üretim, tasarım ve teminini sağlıyoruz.