Logo ve Grafik Tasarım

Logo ve Grafik Tasarım

Çalışmalarımda özgün, markanıza uygun vektörel formatta hazırlamaktayız.

Logo tasarımı sizin dünyaya açılan pencereniz ve markanızın temellerini oluşturacak en önemli parçalarından biridir. Kurum ve firmaların logo tasarımında özgün çalışma, hedef odaklı tasarım ve uygun teknikle çizilmiş çalışmalar her zaman sizi bir adım öne taşıyacaktır. Uzun vadede ve sizi rakiplerinizden ayıracak hassaslıkta yapılan tasarımlar hızlı şekilde teslim etmeye özen göstermekteyiz.

İyi Bir Logo Nasıl Olmalı?

Markanızın müşterilerinizin hafızasında yer etmesi için sade, renkleri ve konsepti faaliyet alanıyla uyumlu bir iş çıkması büyük önem taşımaktadır. Basit efektler ile süslemek yerine imge kullanımı yapılmalı, logotype(yazı) alanın okunuşu düzgün, amblem kısmında ise özgünlük şarttır. Yaptığım tüm tasarımlarda bu kurallara dikkate almaktayım. Logo tasarım en başta özgünlük rakiplerinizden sizi ayıran özelliktir. Müşterilerinizin markanızı hafızasına kazımasının formülü de budur. Patent alımı ve uluslararası organizasyonlarda bir çok kişinin mağdur olduğu kısım özgünlük kısmını atlamasından kaynaklıdır. Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altına alınmış onlarca logo tecrübem ile profesyonel hizmetlerimi karşılıklı güvene dayanarak yapmaya özen göstermekteyiz.

Size Özel Logo Yapmamızı İsterseniz

  • 1 Aşama: Logo tasarımda ilk adım yapılacak çalışma için faaliyet alanı hakkında kısa bilgi, rakip analizi ve dökümanların paylaşılmasıdır. Talepleriniz doğrultusunda profesyonel şekilde seçtiğiniz hizmete göre müşteriye sunulur. Sunumda koyu ve açık zemin kullanımı, yatay ve dikey kullanım dışında mock-up ile fikir vermesi sağlamaktayız.
  • 2 Aşama: Beğenilen çalışma üzerinden revize işlemine geçilip logotype (yazı tipi) renk ve tipografik düzenlemeler müşteri istediği doğrultusunda hızlı şekilde tekrar onaya gönderilir. 2. Revize de istenebilir daha sonrasında teslimat yapımına hazırdır.
  • 3. Aşama: Size özel hazırlanmış logo tasarımınız baskı formatına uygun olan .ai (illustrator), .cdr (CorelDraw) .pdf (Adobe Acrobat) formatta, web ortamına uygun olarak da .png, .psd ve .jpg formatları müşteriye mail ile gönderilmektedir.

 

2018 Logo Tasarım Fiyatları

Profesyonel logo tasarım için öncesinde teklif formu veya whatsapp ile sipariş verilip ödeme yapılır, sonrasında aşamalara geçilmektedir.